Kirjastoauton aikataulu, parittomat viikot

KelloPysäkki
Maanantai: Kipinä, Hetekylä
09.35 - 09.45Yli-Iintie 376
09.55 - 10.45Vuormantie 67
10.15 - 11.05Kipinän koulu
11.10 - 11.20 Kipinän kylä, Kipinäntie 16
11.45 - 12.00Kipinäntie 123
12.30 - 12.40 Takarautiontie 25
12.45 - 12.55 Hetekylän entinen kauppa
13.15 - 13.40 Pyöriäniementie 1072
14.00 - 14.10Korvenperäntie 260
14.15 - 14.25 Ouluntie 1365
Tiistai: Hirvaskoski, Iinattijärvi, Pintamo, Kurki
09.00 - 10.30Hirvaskosken koulu, Jussintie 10
12.00 - 12.10Eteläpuolentie 182
12.15 - 12.25Petäjäsalmentie 585
12.30 - 12.40Eteläpuolentie 514
12.45 - 12.55Eteläpuolentie 634
13.05 - 13.15Pohjoispuolentie 245
13.25 - 13.35Myllyvaarantie 213
13.55 - 14.10Pintamontie 185
14.35 - 14.50Kurki, Kellolammentie 32, tarvittaessa
15.10 - 15.20Alatalonharjuntie 37, tarvittaessa
Keskiviikko: Ervasti, Puhos
08.45 - 08.55Ervastintie
09.00 - 09.10Ervastintie 124
09.35 - 09.45Haukiojantie 71
10.10 - 10.35Pääahontie 1012
10.45 - 10.55Puhosniementie 41
11.05 - 11.15Lahdenperäntie 54
11.25 - 11.45Puhoskylän lähikauppa, Puhoksentie 4
11.55 - 12.10Kosamonalapääntie 49
13.05 - 13.15Turpeisenvaarantie 1002, tarvittaessa
13.10 - 13.25Turpeisenvaarantie 1164
13.40 - 13.55Malisensuontie 1378
14.00 - 14.15Malisensuontie 1550
14.30 - 14.45Paavonniementie 18
15.00 - 15.15Saarelankuja 13
Torstai: Tuhansuo, Sarakylä, Kouva, Ruuhensuo
10.05 - 10.15Sarakyläntie 5124
10.30 - 10.45Nuorunkajoentie 144
10.50 - 11.00Nuorunkajoentie 290 tarvittessa
11.05 - 11.15Nuorunkajoentie 346
11.35 - 12.00Sarakylän koulu, Sarakyläntie 5426
12.20 - 12.30Lehmisuontie 1
12.40 - 12.55Vapahaarantie 88
13.00 - 13.10Lehmisuontie 253
13.15 - 13.35Kouvanjoentie 175
13.40 - 13.50Kouvanjoentie 123
14.00 - 14.10Sarakyläntie 6190
14.15 - 14.30Soidinkummuntie 97
15.00 - 15.20Kouvantie 386
15.25 - 15.35Piipposentie 16
15.55 - 16.05Sarakyläntie 6426
16.15 - 16.30Ruuhensuontie 1180
Perjantai: Hirsikampus, päiväkodit
09.05 - 12.15Hirsikampus, Nyynäjäntie 5
13.10 - 13.30Pikku-Paavalin päiväkoti, Puistotie 1
13.30 - 14.00Touhulan päiväkoti, Varsitie 6